Alles online: Makkelijk voor school en ouders

Waar we vroeger nog envelopjes op school verzamelden, bieden we nu de foto’s online aan. We maken het inloggen zo makkelijk mogelijk door het gebruik van QR codes bijvoorbeeld. Ouders kunnen met alle codes van de kinderen tegelijk inloggen en dan in 1 x de bestelling doen.
We bieden de mogelijkheid aan tot eenmalige levering op school, deze keuze laten we aan de school.

De school zoveel mogelijk ontzorgd

De dag dat de schoolfotograaf komt verloopt altijd anders dan een reguliere dag op school. Voordat we komen nemen we contact op en inventariseren we alle wensen. Op basis hiervan maken we een eerste planning. Dan weten we allemaal wat we van elkaar kunnen verwachten.

 • Ouders ontvangen de inlogkaarten via school
 • Ouders kunnen direct online bestellen; afdrukken, canvassen, stickervellen, voordeelpakketten, downloads, alles naar eigen keuze
 • Bestellingen worden rechtstreeks binnen ca 8 werkdagen naar de ouders verzonden
 • Ouders betalen EUR 2,99 verzendkosten per bestelling

Extra’s

Bij Kiek schoolfoto’s krijg je een hoop extra’s:

 • Een goede op maat gemaakte planning
 • Inlogkaarten en foto’s binnen ca 2 weken op school
 • Gratis groepsfoto’s van alle leerkrachten en medewerkers
 • Gratis afscheidsfoto van groep 8 als bijzonder aandenken
 • Gratis (en goed georganiseerde!) digitale bestanden van alle portretfoto’s voor de leerlingenadministratie
 • Gratis teamfoto
 • Kortingsbon voor de hulpouders

Mogelijkheden en prijzen schoolfoto’s

Natuurlijk is de prijs belangrijk! We zijn niet de goedkoopste fotograaf en niet de duurste. Ons meestgekozen pakket (3 vellen inclusief groepsfoto) kost EUR 11,95. Ouders kunnen het helemaal naar eigen wens invullen, we hebben verschillende voordeelpakketten samengesteld maar alles is ook los bij te bestellen. Wil je de precieze prijzen & mogelijkheden weten? Stuur ons dan een berichtje!

Kiek Schoolfoto bij de VPRO

In 2014 maakte de VPRO een korte film over ons werk als schoolfotograaf op basisschool Den Akker in Oisterwijk. Deze film werd uitgezonden in het programma Fotostudio de Jong. Hier zie je hoe onze schoolfotograaf Krijn Westerburgen schoolfoto’s maakt (portretfoto’s en groepsfoto’s) van schoolkinderen.

Wil je meer weten?

Neem gerust contact met ons op om de mogelijkheden te bespreken.